frappe - en to hr_HR translation catalogue (396 entries)

en:  Address
hr_HR:  Adresa

en:  Amount
hr_HR: Iznos

en:  BOM
hr_HR:  Sastavnica

note: Label of the istable (Check) field in DocType 'Inventory Dimension'
en:  Is Child Table
hr_HR: Podređena tabela

note: Label of the is_subcontracted (Check) field in DocType 'Job Card'
en:  Is Subcontracted
hr_HR: Podizvođač

en:  Item
hr_HR:  Artikal

en:  Name
hr_HR:  Naziv

en:  Rate
hr_HR:  Cijena

en:  Raw Material
hr_HR:  Sirovina

note: Label of the reserve_stock (Check) field in DocType 'Work Order'
en:  Reserve Stock
hr_HR:  Rezerviši

note: Label of the skip_material_transfer (Check) field in DocType 'BOM Operation'
en:  Skip Material Transfer
hr_HR:  Preskoči Prijenos Materijala

en:  Sub Assembly
hr_HR:  Podsklop

en:  Summary
hr_HR:  Sažetak

en: "Customer Provided Item" cannot be Purchase Item also
hr_HR: "Artikal koji osigurava Klijent" ne može biti Kupovni Artikal

en: "SN-01::10" for "SN-01" to "SN-10"
hr_HR: "SB-01::10" za "SB-01" do "SB-10"

en: # In Stock
hr_HR: # Na Zalihama

en: # Req'd Items
hr_HR: # Obavezni Artikli

note: Label of the per_delivered (Percent) field in DocType 'Sales Order'
en: %  Delivered
hr_HR: %  Dostavljeno

note: Label of the per_ordered (Percent) field in DocType 'Material Request'
en: % Ordered
hr_HR: % Naručeno

note: Label of the per_picked (Percent) field in DocType 'Sales Order'
en: % Picked
hr_HR: % Odabrano

note: Label of the progress (Percent) field in DocType 'Task'
en: % Progress
hr_HR: % Napredak

note: Label of the per_received (Percent) field in DocType 'Purchase Order' Label of the per_received (Percent) field in DocType 'Material Request' Label of the per_received (Percent) field in DocType 'Subcontracting Order'
en: % Received
hr_HR: % Primljeno

note: Label of the per_returned (Percent) field in DocType 'Delivery Note' Label of the per_returned (Percent) field in DocType 'Purchase Receipt' Label of the per_returned (Percent) field in DocType 'Subcontracting Receipt'
en: % Returned
hr_HR: % Vraćeno

en: 'Default {0} Account' in Company {1}
hr_HR: 'Standard {0} račun' u Tvrtki {1}

en: '{0}' should be in company currency {1}.
hr_HR: '{0}' bi trebao biti u valuti tvrtke {1}.

note: Header text in the Assets Workspace Header text in the Quality Workspace
en: <span class="h4"><b>Reports & Masters</b></span>
hr_HR: <span class="h4"><b>Izvještaji & Pristupi</b></span>

note: Header text in the Accounting Workspace Header text in the Payables Workspace Header text in the Receivables Workspace Header text in the Buying Workspace Header text in the CRM Workspace Header text in the Manufacturing Workspace Header text in the Projects Workspace Header text in the Selling Work
en: <span class="h4"><b>Reports &amp; Masters</b></span>
hr_HR: <span class="h4"><b>Izvještaji &amp; Pristupi</b></span>

note: Header text in the Assets Workspace Header text in the Buying Workspace Header text in the CRM Workspace Header text in the Manufacturing Workspace Header text in the Projects Workspace Header text in the Quality Workspace Header text in the Home Workspace Header text in the Support Workspace
en: <span class="h4"><b>Your Shortcuts</b></span>
hr_HR: <span class="h4"><b>Prečice</b></span>

en: A Lead requires either a person's name or an organization's name
hr_HR: Potencijalni Klijent zahtijeva ili ime osobe ili ime organizacije

note: Label of the api_endpoint (Data) field in DocType 'Currency Exchange Settings'
en: API Endpoint
hr_HR: API Krajnja Točka

note: Label of the api_key (Data) field in DocType 'Video Settings'
en: API Key
hr_HR: API Ključ

note: Label of the abbr (Data) field in DocType 'Company'
en: Abbr
hr_HR: Skr

en: Abbreviation already used for another company
hr_HR: Skraćenica se već koristi za drugu tvrtke

note: Option for the 'Status' (Select) field in DocType 'Quality Inspection' Option for the 'Status' (Select) field in DocType 'Quality Inspection Reading'
en: Accepted
hr_HR: Prihvaćeno

note: Label of the account_head (Link) field in DocType 'Advance Tax' Label of the account_head (Link) field in DocType 'Advance Taxes and Charges' Label of the account_head (Link) field in DocType 'POS Closing Entry Taxes' Label of the account_head (Link) field in DocType 'Purchase Taxes and Label of the
en: Account Head
hr_HR: Račun

en: Account {0} does not belong to company: {1}
hr_HR: Račun {0} ne pripada tvrtki: {1}

en: Account {0} does not belongs to company {1}
hr_HR: Račun {0} ne pripada tvrtki {1}

en: Account {0} does not match with Company {1} in Mode of Account: {2}
hr_HR: Račun {0} se ne podudara sa tvrtkom {1} u Kontnom Planu: {2}

en: Account {0} exists in parent company {1}.
hr_HR: Račun {0} postoji u matičnoj tvrtki {1}.

en: Account {0} is added in the child company {1}
hr_HR: Račun {0} je dodan u podređenu tvrtku {1}

en: Account {0}: Parent account {1} does not belong to company: {2}
hr_HR: Račun {0}: Matični račun {1} ne pripada tvrtki: {2}

note: Label of the accounting_details_section (Section Break) field in DocType 'Dunning' Label of the section_break_9 (Section Break) field in DocType 'Dunning Type' Label of the more_info (Section Break) field in DocType 'POS Invoice' Label of the accounting (Section Break) field in DocType 'POS Invoice 
en: Accounting Details
hr_HR: Knjogovodstveni Detalji

note: Label of the actions (Section Break) field in DocType 'Supplier Scorecard Scoring Standing' Group in Quality Feedback's connections Group in Quality Procedure's connections
en: Actions
hr_HR: Radnje

note: Label of the activities_tab (Tab Break) field in DocType 'Lead' Label of the activities_tab (Tab Break) field in DocType 'Opportunity' Label of the activities_tab (Tab Break) field in DocType 'Prospect'
en: Activities
hr_HR: Aktivnosti

note: Group in Asset's connections Label of the section_break_13 (Section Break) field in DocType 'CRM Settings'
en: Activity
hr_HR: Aktivnost

note: Option for the 'Add Or Deduct' (Select) field in DocType 'Advance Taxes and Charges' Option for the 'Add or Deduct' (Select) field in DocType 'Purchase Taxes and
en: Add
hr_HR: Dodaj

note: Label of the add_raw_materials (Button) field in DocType 'BOM Operation'
en: Add Raw Materials
hr_HR: Dodaj Sirovine

note: Label of the add_template (Button) field in DocType 'Shipment'
en: Add Template
hr_HR: Dodaj Predložak

note: Label of the get_weekly_off_dates (Button) field in DocType 'Holiday List' Label of the get_local_holidays (Button) field in DocType 'Holiday List'
en: Add to Holidays
hr_HR: Dodaj Praznicima

note: Label of the added_on (Datetime) field in DocType 'CRM Note'
en: Added On
hr_HR: Dodato

note: Label of the base_discount_amount (Currency) field in DocType 'POS Invoice' Label of the base_discount_amount (Currency) field in DocType 'Purchase Invoice' Label of the base_discount_amount (Currency) field in DocType 'Sales Order' Label of the base_discount_amount (Currency) field in DocType 'Supp
en: Additional Discount Amount (Company Currency)
hr_HR: Dodatni iznos popusta (Valuta Tvrtke)

note: Label of the address_display (Text Editor) field in DocType 'Dunning' Label of the address_display (Text Editor) field in DocType 'POS Invoice' Label of the address_display (Text Editor) field in DocType 'Purchase Invoice' Label of the address_display (Text Editor) field in DocType 'Sales Invoice' L
en: Address
hr_HR: Adresa

en: Advance Account: {0} must be in either customer billing currency: {1} or Company default currency: {2}
hr_HR: Račun Predujma: {0} mora biti u valuti fakture klijenta: {1} ili standard valuti tvrtke: {2}

note: Label of the section_break_13 (Tab Break) field in DocType 'Pricing Rule'
en: Advanced Settings
hr_HR: Napredne Postavke

en: Airline
hr_HR: Zrakoplovna Tvrtka

note: Name of a role Option for the 'Hold Type' (Select) field in DocType 'Supplier'
en: All
hr_HR: Sve

en: All BOMs
hr_HR: Sve Sastavnice

note: Option for the 'Allow Or Restrict Dimension' (Select) field in DocType 'Accounting Dimension Filter'
en: Allow
hr_HR: Dopusti

note: Label of the allow_account_creation_against_child_company (Check) field in DocType 'Company'
en: Allow Account Creation Against Child Company
hr_HR: Dozvoli stvaranje računa naspram podređene tvrtke

note: Label of the allow_uom_with_conversion_rate_defined_in_item (Check) field in DocType 'Stock Settings'
en: Allow UOM with Conversion Rate Defined in Item
hr_HR: Dopusti Jedinicu sa stopom konverzije definiranom u Postavkama Artikla

note: Label of the allow_different_uom (Check) field in DocType 'Item Variant Settings'
en: Allow Variant UOM to be different from Template UOM
hr_HR: Dopusti da se Jedinica Varijante razlikuje od Jedinice Predloška

note: Label of the amount (Currency) field in DocType 'Advance Payment Ledger Entry' Label of the tax_amount (Currency) field in DocType 'Advance Taxes and Charges' Label of the amount (Data) field in DocType 'Bank Clearance Detail' Label of the amount (Currency) field in DocType 'Bank Guarantee' Label of
en: Amount
hr_HR: Iznos

note: Label of the base_tax_amount (Currency) field in DocType 'Advance Taxes and Charges' Label of the amount (Currency) field in DocType 'Payment Entry Deduction' Label of the base_amount (Currency) field in DocType 'POS Invoice Item' Label of the base_amount (Currency) field in DocType 'Purchase Invoic
en: Amount (Company Currency)
hr_HR: Iznos (Valuta Tvrtke)

note: Label of the amount_difference_with_purchase_invoice (Currency) field in DocType 'Purchase Receipt Item'
en: Amount Difference with Purchase Invoice
hr_HR: Razlika u Iznosu naspram Kupovne Fakture

en: Amount in Words
hr_HR: Iznos U Riječima

note: Label of the apply_on (Select) field in DocType 'Pricing Rule' Label of the apply_on (Select) field in DocType 'Promotional Scheme' Label of the document_type (Link) field in DocType 'Service Level Agreement'
en: Apply On
hr_HR: Primijeni na

en: Assets not created for {item_code}. You will have to create asset manually.
hr_HR: Imovina nije kreirana za {item_code}. Morat ćete kreirati Imovinu ručno.

en: At row #{0}: the Difference Account must not be a Stock type account, please change the Account Type for the account {1} or select a different account
hr_HR: U retku #{0}: Račun razlike ne smije biti račun tipa stavki, promijenite vrstu računa za račun {1} ili odaberite drugi račun

en: Auto Fetch Serial Numbers
hr_HR: Automatski Preuzmi Serijske Brojeve

note: Label of the bom (Link) field in DocType 'Purchase Invoice Item' Option for the 'Backflush Raw Materials of Subcontract Based On' (Select) field in DocType 'Buying Settings' Label of the bom (Link) field in DocType 'Purchase Order Item' Name of a DocType Option for the 'Backflush Raw Materials Based
en: BOM
hr_HR: Sastavnica

en: BOM 1
hr_HR: Sastavnica 1

en: BOM 1 {0} and BOM 2 {1} should not be same
hr_HR: Sastavnica 1 {0} i Sastavnica 2 {1} ne bi trebali biti isti

en: BOM 2
hr_HR: Sastavnica 2

note: Label of a Link in the Manufacturing Workspace
en: BOM Comparison Tool
hr_HR: Alat Poređenja Sastavnica

note: Label of the bom_created (Check) field in DocType 'BOM Creator Item'
en: BOM Created
hr_HR: Sastavnica Stvorena

note: Label of the bom_creator (Link) field in DocType 'BOM' Name of a DocType Label of a shortcut in the Manufacturing Workspace
en: BOM Creator
hr_HR: Konstruktor Sastavnice

note: Label of the bom_creator_item (Data) field in DocType 'BOM' Name of a DocType
en: BOM Creator Item
hr_HR: Artikal Sastavnice Konstruktora

note: Label of the bom_detail_no (Data) field in DocType 'Purchase Order Item Supplied' Label of the bom_detail_no (Data) field in DocType 'Purchase Receipt Item Label of the bom_detail_no (Data) field in DocType 'Subcontracting Order Supplied Item' Label of the bom_detail_no (Data) field in DocType 'Subc
en: BOM Detail No
hr_HR: Broj Detalja Sastavnice

note: Name of a report
en: BOM Explorer
hr_HR: Istraživač Sastavnice

note: Name of a DocType
en: BOM Explosion Item
hr_HR: Nestavljeni Artikli Sastavnice

en: BOM ID
hr_HR: Sastavnica

note: Label of the bom_info_section (Section Break) field in DocType 'Stock Entry'
en: BOM Info
hr_HR: Informacija Sastavnice

note: Name of a DocType
en: BOM Item
hr_HR: Artikal Sastavnice

en: BOM Level
hr_HR: Nivo Sastavnice

note: Label of the bom_no (Link) field in DocType 'BOM Item' Label of the bom_no (Link) field in DocType 'BOM Operation' Label of the bom_no (Link) field in DocType 'Production Plan Item' Label of the bom_no (Link) field in DocType 'Work Order' Label of the bom_no (Link) field in DocType 'Sales Order Item
en: BOM No
hr_HR: Broj Sastavnice

note: Label of the bom_no (Link) field in DocType 'Work Order Operation'
en: BOM No (For Semi-Finished Goods)
hr_HR: Broj Sastavnice (za poluproizvod)

note: Description of the 'BOM No' (Link) field in DocType 'Stock Entry Detail'
en: BOM No. for a Finished Good Item
hr_HR: Broj Sastavnice (za gotov proizvod)

note: Name of a DocType Label of the operations (Table) field in DocType 'Routing'
en: BOM Operation
hr_HR: Operacija Sastavnice

note: Name of a report Label of a Link in the Manufacturing Workspace
en: BOM Operations Time
hr_HR: Operativno Vrijeme Sastavnice

en: BOM Qty
hr_HR: Količina Sastavnice

en: BOM Rate
hr_HR: Cijena Sastavnice

note: Name of a DocType
en: BOM Scrap Item
hr_HR: Otpadni Artikal Sastavnice

note: Label of a Link in the Manufacturing Workspace Name of a report
en: BOM Search
hr_HR: Pretraga Sastavnice

note: Name of a report
en: BOM Stock Calculated
hr_HR: Obračunate Zalihe Sastavnice

note: Name of a report Label of a Link in the Manufacturing Workspace Label of a shortcut in the Manufacturing Workspace
en: BOM Stock Report
hr_HR: Izvještaj Zaliha Sastavnice

note: Label of the tab_2_tab (Tab Break) field in DocType 'BOM Creator'
en: BOM Tree
hr_HR: Stablo Sastavnice

en: BOM UoM
hr_HR: Jedinica Sastavnice

note: Name of a DocType
en: BOM Update Batch
hr_HR: Sastavnica Ažurira Šaržu

en: BOM Update Initiated
hr_HR: Pokrenuto Ažuriranje Sastavnice

note: Name of a DocType
en: BOM Update Log
hr_HR: Zapisnik Ažuriranja Sastavnice

note: Name of a DocType Label of a Link in the Manufacturing Workspace
en: BOM Update Tool
hr_HR: Alat Ažuriranje Sastavnice

note: Name of a report
en: BOM Variance Report
hr_HR: Izvješće Odstupanja Sastavnice

note: Name of a DocType
en: BOM Website Item
hr_HR: Artikal Web Stranice Sastavnice

note: Label of the bom_and_work_order_tab (Tab Break) field in DocType 'Manufacturing Settings'
en: BOM and Production
hr_HR: Sastavnica & Proizvodnja

en: Bank Account {} in Bank Transaction {} is not matching with Bank Account {}
hr_HR: Bankovni račun {} u bankovnoj transakciji {} ne odgovara bankovnom računu {}

en: Below Subscription Plans are of different currency to the party default billing currency/Company currency: {0}
hr_HR: Planovi Pretplate u nastavku imaju različite valute u odnosu na standard valutu fakturisanja/valutu tvrtke: {0}

note: Label of a Card Break in the Manufacturing Workspace Label of a Link in the Manufacturing Workspace
en: Bill of Materials
hr_HR: Sastavnica

en: Billing currency must be equal to either default company's currency or party account currency
hr_HR: Faktura Valuta mora biti jednaka ili standard valuti tvrtke ili valuti računa stranke

en: Both Payable Account: {0} and Advance Account: {1} must be of same currency for company: {2}
hr_HR: Račun Obaveza: {0} i Račun Predujma: {1} moraju biti u istoj valuti za tvrtke: {2}

en: Both Receivable Account: {0} and Advance Account: {1} must be of same currency for company: {2}
hr_HR: Račun Prihoda: {0} i Račun Predujma: {1} moraju biti u istoj valuti za tvrtku: {2}

en: Both {0} Account: {1} and Advance Account: {2} must be of same currency for company: {3}
hr_HR: {0} Račun: {1} i Račun Predujma: {2} moraju biti u istoj valuti za tvrtku: {3}

note: Label of the call_received_by (Link) field in DocType 'Call Log'
en: Call Received By
hr_HR: Poziv Primljen Od

en: Cancel
hr_HR: Otkaži

note: Option for the 'Status' (Select) field in DocType 'Stock Closing Entry' Option for the 'Status' (Select) field in DocType 'Call Log'
en: Canceled
hr_HR: Otkazano

en: Cannot change company's default currency, because there are existing transactions. Transactions must be cancelled to change the default currency.
hr_HR: Nije moguće promijeniti standard valutu tvrtke, jer postoje postojeće transakcije. Transakcije se moraju otkazati da bi se promijenila zadana valuta.

en: Cannot enqueue multi docs for one company. {0} is already queued/running for company: {1}
hr_HR: Nije moguće staviti u red više dokumenata za jednu tvrtku. {0} je već u redu čekanja/pokreće se za tvrtku: {1}

en: Cannot set multiple Item Defaults for a company.
hr_HR: Nije moguće postaviti više Standard Artikal Postavki za tvrtku.

note: Label of the clear_table (Button) field in DocType 'Holiday List'
en: Clear Table
hr_HR: Očisti Tabelu

en: Close
hr_HR: Zatvori

en: Commercial
hr_HR: Tvrtka

note: Label of the companies (Table) field in DocType 'Fiscal Year' Label of the section_break_xdsp (Section Break) field in DocType 'Ledger Health Monitor'
en: Companies
hr_HR: Tvrtke

note: Label of the company (Link) field in DocType 'Account' Label of the company (Link) field in DocType 'Account Closing Balance' Label of the company (Link) field in DocType 'Accounting Dimension Detail' Label of the company (Link) field in DocType 'Accounting Dimension Filter' Label of the company (Li
en: Company
hr_HR: Tvrtka

en: Company Abbreviation
hr_HR: Kratica Tvrtke

en: Company Abbreviation cannot have more than 5 characters
hr_HR: Kratica tvrtke ne može imati više od 5 znakova

note: Label of the account (Link) field in DocType 'Bank Account'
en: Company Account
hr_HR: Račun Tvrtke

note: Label of the company_address (Link) field in DocType 'Dunning' Label of the company_address_display (Text Editor) field in DocType 'POS Invoice' Label of the company_address (Link) field in DocType 'POS Profile' Label of the company_address_display (Text Editor) field in DocType 'Sales Label of the 
en: Company Address
hr_HR: Adresa Tvrtke

note: Label of the company_address_display (Text Editor) field in DocType 'Dunning'
en: Company Address Display
hr_HR: Prikaz Adrese Tvrtke

note: Label of the company_address (Link) field in DocType 'POS Invoice' Label of the company_address (Link) field in DocType 'Sales Invoice' Label of the company_address (Link) field in DocType 'Quotation' Label of the company_address (Link) field in DocType 'Sales Order' Label of the company_address (Li
en: Company Address Name
hr_HR: Naziv Adrese Tvrtke

note: Label of the bank_account (Link) field in DocType 'Payment Entry' Label of the company_bank_account (Link) field in DocType 'Payment Order'
en: Company Bank Account
hr_HR: Bankovni Račun Tvrtke

note: Label of the company_billing_address_section (Section Break) field in DocType 'Purchase Invoice' Label of the billing_address (Link) field in DocType 'Purchase Order' DocType 'Purchase Order' Label of the billing_address (Link) field in DocType 'Request for Quotation' DocType 'Supplier Quotation' La
en: Company Billing Address
hr_HR: Faktura Adresa Tvrtke

note: Label of the company_contact_person (Link) field in DocType 'POS Invoice' Label of the company_contact_person (Link) field in DocType 'Sales Invoice' Label of the company_contact_person (Link) field in DocType 'Quotation' Label of the company_contact_person (Link) field in DocType 'Sales Order' Labe
en: Company Contact Person
hr_HR: Kontakt Osoba Tvrtke

note: Label of the company_description (Text Editor) field in DocType 'Company'
en: Company Description
hr_HR: Opis Tvrtke

note: Label of the company_details_section (Section Break) field in DocType 'Employee'
en: Company Details
hr_HR: Detalji o Tvrtki

note: Option for the 'Preferred Contact Email' (Select) field in DocType 'Employee' Label of the company_email (Data) field in DocType 'Employee'
en: Company Email
hr_HR: E-pošta Tvrtke

note: Label of the company_logo (Attach Image) field in DocType 'Company'
en: Company Logo
hr_HR: Logo Tvrtke

note: Label of the company_name (Data) field in DocType 'Prospect'
en: Company Name
hr_HR: Naziv Tvrtke

en: Company Name cannot be Company
hr_HR: Naziv Tvrtke ne može biti Tvrtka

en: Company Not Linked
hr_HR: Tvrtka nije povezana

note: Label of the company_tax_id (Data) field in DocType 'Sales Invoice'
en: Company Tax ID
hr_HR: Fiskalni Broj Tvrtke

en: Company and Posting Date is mandatory
hr_HR: Tvrtka i Datum Knjiženja su obavezni

en: Company currencies of both the companies should match for Inter Company Transactions.
hr_HR: Valute obje tvrtke treba da se podudaraju sa transakcijama između tvrtki.

en: Company is mandatory
hr_HR: Tvrtka je obavezna

en: Company is mandatory for company account
hr_HR: Tvrtka je obavezna za račun tvrtke

en: Company is mandatory for generating an invoice. Please set a default company in Global Defaults.
hr_HR: Tvrtka je obavezna za generisanje fakture. Postavi standard tvrtku u Globalnim Postavkama.

en: Company name not same
hr_HR: Naziv Tvrtke nije isti

en: Company of asset {0} and purchase document {1} doesn't matches.
hr_HR: Tvrtka imovine {0} i dokument o kupovini {1} se ne poklapaju.

note: Description of the 'Represents Company' (Link) field in DocType 'Sales Invoice'
en: Company which internal customer represents
hr_HR: Tvrtka koju predstavlja interni Klijent

note: Description of the 'Represents Company' (Link) field in DocType 'Delivery Note'
en: Company which internal customer represents.
hr_HR: Tvrtka koju predstavlja interni Klijent.

note: Description of the 'Represents Company' (Link) field in DocType 'Purchase Invoice'
en: Company which internal supplier represents
hr_HR: Tvrtka koju predstavlja interni Dobavljač

en: Company {0} does not exist
hr_HR: Tvrtka {0} ne postoji

en: Company {0} is added more than once
hr_HR: Tvrtka {0} je dodana više puta

en: Company {} does not exist yet. Taxes setup aborted.
hr_HR: Tvrtka {} još ne postoji. Postavljanje poreza je prekinuto.

en: Company {} does not match with POS Profile Company {}
hr_HR: Tvrtka {} se ne podudara s Kasa Profilom Tvrtke {}

en: Contact:
hr_HR: Kontakt:

en: Conversion rate cannot be 0
hr_HR: Stopa konverzije ne može biti 0

en: Conversion rate is 1.00, but document currency is different from company currency
hr_HR: Stopa konverzije je 1,00, ali valuta dokumenta razlikuje se od valute tvrtke

en: Conversion rate must be 1.00 if document currency is same as company currency
hr_HR: Stopa konverzije mora biti 1,00 ako je valuta dokumenta ista kao valuta tvrtke

en: Cost Center for Item rows has been updated to {0}
hr_HR: Centar Troškova za artikal redove je ažuriran na {0}

en: Cost Center {} doesn't belong to Company {}
hr_HR: Centar Troškova {} ne pripada Tvrtki {}

en: Could not detect the Company for updating Bank Accounts
hr_HR: Nije moguće otkriti tvrtku za ažuriranje Bankovnih Računa

en: Create Inter Company Journal Entry
hr_HR: Kreiraj Naloga Knjiženja za Inter Tvrtku

note: Label of the credit (Currency) field in DocType 'Journal Entry Account'
en: Credit in Company Currency
hr_HR: Kredit u Valuti Tvrtke

en: Credit limit is already defined for the Company {0}
hr_HR: Kreditno ograničenje je već definisano za Tvrtku {0}

en: Dear System Manager,
hr_HR: Poštovani Upravitelju Sustava,

note: Label of the debit (Currency) field in DocType 'Journal Entry Account'
en: Debit in Company Currency
hr_HR: Debit u Valuti Tvrtke

note: Label of the default_company (Link) field in DocType 'Global Defaults'
en: Default Company
hr_HR: Standard Tvrtka

note: Label of the default_bank_account (Link) field in DocType 'Supplier' Label of the default_bank_account (Link) field in DocType 'Customer'
en: Default Company Bank Account
hr_HR: Standard Bankovni Račun Tvrtke

en: Delete all the Transactions for this Company
hr_HR: Izbriši sve transakcije za ovu tvrtku

note: Label of the demo_company (Link) field in DocType 'Global Defaults'
en: Demo Company
hr_HR: Demo Tvrtka

en: Depreciation eliminated via reversal
hr_HR: Amortizacija eliminirana storniranjem

note: Label of the difference_amount (Currency) field in DocType 'Payment Entry'
en: Difference Amount (Company Currency)
hr_HR: Iznos Razlike (Valuta Tvrtke)

note: Label of the document_type (Link) field in DocType 'Repost Allowed Types'
en: Doctype
hr_HR: DocType

note: Label of the base_dunning_amount (Currency) field in DocType 'Dunning'
en: Dunning Amount (Company Currency)
hr_HR: Iznos Opomene (Valuta Tvrtke)

en: Employee {0} does not belongs to the company {1}
hr_HR: Personal {0} ne pripada tvrtki {1}

note: Description of the 'Allow multi-currency invoices against single party account ' (Check) field in DocType 'Accounts Settings'
en: Enabling this will allow creation of multi-currency invoices against single party account in company currency
hr_HR: Omogućavanje će omogućiti kreiranje viševalutnih faktura naspram računa jedne stranke u valuti tvrtke

en: Error: This asset already has {0} depreciation periods booked.
    					The `depreciation start` date must be at least {1} periods after the `available for use` date.
    					Please correct the dates accordingly.
hr_HR: Greška: Ova imovina već ima {0} periode amortizacije.
    					Datum `početka amortizacije` mora biti najmanje {1} perioda nakon datuma `dostupno za upotrebu`.
    					Molimo ispravite datume u skladu s tim.

note: Option for the 'Create Chart Of Accounts Based On' (Select) field in DocType 'Company'
en: Existing Company
hr_HR: Postojeća Tvrtka

note: Label of the existing_company (Link) field in DocType 'Company'
en: Existing Company
hr_HR: Postojeća Tvrtka

en: Failed to erase demo data, please delete the demo company manually.
hr_HR: Brisanje demo podataka nije uspjelo, izbrišite demo tvrtku ručno.

en: Failed to setup company
hr_HR: Postavljanje tvrtke nije uspjelo

en: Fetched only {0} available serial numbers.
hr_HR: Preuzeto samo {0} dostupnih serijskih brojeva.

en: Fiscal Regime is mandatory, kindly set the fiscal regime in the company {0}
hr_HR: Fiskalni režim je obavezan, postavi fiskalni režim u tvrtki {0}

note: Name of a DocType
en: Fiscal Year Company
hr_HR: Fiskalna Godina Tvrtke

note: Label of the company (Link) field in DocType 'Email Digest'
en: For Company
hr_HR: Za Tvrtku

note: Label of the from_company (Data) field in DocType 'Warranty Claim'
en: From Company
hr_HR: Iz Tvrtke

note: Name of a DocType Label of a Link in the Settings Workspace Label of a shortcut in the Settings Workspace
en: Global Defaults
hr_HR: Zadane Postavke

note: Label of the base_grand_total (Currency) field in DocType 'POS Invoice' Label of the base_grand_total (Currency) field in DocType 'Purchase Invoice' Label of the base_grand_total (Currency) field in DocType 'Sales Invoice' Label of the base_grand_total (Currency) field in DocType 'Purchase Order' La
en: Grand Total (Company Currency)
hr_HR: Ukupni Iznos (Valuta Tvrtke)

note: Label of the hide_timesheets (Check) field in DocType 'Project User'
en: Hide timesheets
hr_HR: Sakrij Radne Listove

note: Label of the history_in_company (Section Break) field in DocType 'Employee'
en: History In Company
hr_HR: Povijest u Tvrtki

note: Description of the 'Sales Update Frequency in Company and Project' (Select) field in DocType 'Selling Settings'
en: How often should Project and Company be updated based on Sales Transactions?
hr_HR: Koliko često treba ažurirati Projekat i Tvrtki na osnovu prodajnih transakcija?

note: Description of the 'Account' (Link) field in DocType 'Warehouse'
en: If blank, parent Warehouse Account or company default will be considered in transactions
hr_HR: Ako je prazno, u transakcijama će se uzeti u obzir Nadređeni Račun Sladišta ili Standard Skladište Tvrtke

note: Description of the 'Allow UOM with Conversion Rate Defined in Item' (Check) field in DocType 'Stock Settings'
en: If enabled, the system will allow selecting UOMs in sales and purchase transactions only if the conversion rate is set in the item master.
hr_HR: Ako je omogućeno, sustav će dopustiti odabir jedinica u transakcijama prodaje i kupnje samo ako je stopa konverzije postavljena u postavkama artikla.

note: Label of the base_in_words (Small Text) field in DocType 'Payment Entry' Label of the base_in_words (Data) field in DocType 'POS Invoice' Label of the base_in_words (Data) field in DocType 'Purchase Invoice' Label of the base_in_words (Small Text) field in DocType 'Sales Invoice' Label of the base_i
en: In Words (Company Currency)
hr_HR: U Riječima (Valuta Tvrtke)

en: In this section, you can define Company-wide transaction-related defaults for this Item. Eg. Default Warehouse, Default Price List, Supplier, etc.
hr_HR: U ovoj sekciji možete definirati zadane postavke transakcije koje se odnose na cijelu tvrtku za ovaj artikal. Npr. Standard Skladište, Standard Cijenovnik, Dobavljač itd.

note: Option for the 'Entry Type' (Select) field in DocType 'Journal Entry' Option for the 'Journal Entry Type' (Select) field in DocType 'Journal Entry Template'
en: Inter Company Journal Entry
hr_HR: Naloga Knjiženja za Inter Tvrtku

note: Label of the inter_company_journal_entry_reference (Link) field in DocType 'Journal Entry'
en: Inter Company Journal Entry Reference
hr_HR: Referenca Naloga Knjiženja za Inter Tvrtku

note: Label of the inter_company_order_reference (Link) field in DocType 'Purchase Order' Label of the inter_company_order_reference (Link) field in DocType 'Sales
en: Inter Company Order Reference
hr_HR: Referenca Naloga za Inter Tvrtku

note: Label of the inter_company_reference (Link) field in DocType 'Delivery Note' Label of the inter_company_reference (Link) field in DocType 'Purchase Receipt'
en: Inter Company Reference
hr_HR: Referenca Inter Tvrtku

note: Label of the inter_transfer_reference_section (Section Break) field in DocType 'Sales Order Item'
en: Inter Transfer Reference
hr_HR: Referenca Prenosa Inter Tvrtke

note: Label of the inter_warehouse_transfer_settings_section (Section Break) field in DocType 'Stock Settings'
en: Inter Warehouse Transfer Settings
hr_HR: Postavke prijenosa Skladišta Inter Tvrtke

en: Internal Customer for company {0} already exists
hr_HR: Interni Klijent za tvrtku {0} već postoji

en: Internal Supplier for company {0} already exists
hr_HR: Interni Dobavljač za tvrtku {0} već postoji

en: Internal transfers can only be done in company's default currency
hr_HR: Interni prenosi se mogu vršiti samo u standard valuti tvrtke

en: Invalid Company for Inter Company Transaction.
hr_HR: Nevažeća Tvrtka za transakcije između tvrtki.

en: Invalid amount in accounting entries of {} {} for Account {}: {}
hr_HR: Nevažeći iznos u knjigovodstvenim unosima od {} {} za Račun {}: {}

en: Invalid {0} for Inter Company Transaction.
hr_HR: Nevažeći {0} za transakciju izmedu tvrtki.

en: Invoice ID
hr_HR: Faktura

note: Label of the is_company (Check) field in DocType 'Share Balance' Label of the is_company (Check) field in DocType 'Shareholder'
en: Is Company
hr_HR: Tvrtka

note: Label of the is_company_account (Check) field in DocType 'Bank Account'
en: Is Company Account
hr_HR: Račun Tvrtke

note: Label of the is_your_company_address (Check) field in DocType 'Address'
en: Is Your Company Address
hr_HR: Adresa Vaše Tvrtke

note: Label of the finished_good (Link) field in DocType 'Job Card'
en: Item to Manufacture
hr_HR: Artikal za Proizvodnju

note: Label of the items_section (Section Break) field in DocType 'POS Invoice' Label of the items (Table) field in DocType 'POS Invoice' Label of the sec_warehouse (Section Break) field in DocType 'Purchase Invoice' Label of the items (Table) field in DocType 'Purchase Invoice' Label of the items_section
en: Items
hr_HR: Artikli

note: Label of the job_card (Link) field in DocType 'Purchase Order Item' Option for the 'Transfer Material Against' (Select) field in DocType 'BOM' Name of a DocType Label of the job_card_section (Section Break) field in DocType 'Operation' Option for the 'Transfer Material Against' (Select) field in Doc
en: Job Card
hr_HR: Radna Kartica

en: Job Card Analysis
hr_HR: Analiza Radne Kartice

note: Name of a DocType Label of the job_card_item (Data) field in DocType 'Material Request Item' Label of the job_card_item (Data) field in DocType 'Stock Entry Detail'
en: Job Card Item
hr_HR: Artikal Radne Kartice

note: Name of a DocType
en: Job Card Operation
hr_HR: Operacija Radne Kartice

en: Kindly select the company first
hr_HR: Najprije odaberi tvrtku

note: Name of a DocType
en: Ledger Health Monitor Company
hr_HR: Tvrtka Praćenja Statusa Registra

note: Label of the semi_fg_bom (Link) field in DocType 'Job Card'
en: Manufacturing BOM
hr_HR: Sastavnica Proizvodnje

en: Merging is only possible if following properties are same in both records. Is Group, Root Type, Company and Account Currency
hr_HR: Spajanje je moguće samo ako su sljedeća svojstva ista u oba zapisa. Grupa, Tip Klase, Tvrtka i Valuta Računa

en: Missing Default in Company
hr_HR: Nedostaju Standard Postavke u Tvrtki

en: Mobile:
hr_HR: Mobilni:

en: Multiple fiscal years exist for the date {0}. Please set company in Fiscal Year
hr_HR: Za datum {0} postoji više fiskalnih godina. Postavi Tvrtku u Fiskalnoj Godini

note: Label of the base_net_amount (Currency) field in DocType 'Advance Taxes and Charges' Label of the base_net_amount (Currency) field in DocType 'POS Invoice Item' Label of the base_net_amount (Currency) field in DocType 'Purchase Invoice Item' Label of the base_net_amount (Currency) field in DocType '
en: Net Amount (Company Currency)
hr_HR: Neto Iznos (Valuta Tvrtke)

note: Label of the gross_purchase_amount (Currency) field in DocType 'Asset'
en: Net Purchase Amount
hr_HR: Neto Kupovni Iznos

note: Label of the base_net_rate (Currency) field in DocType 'POS Invoice Item' Label of the base_net_rate (Currency) field in DocType 'Purchase Invoice Item' Label of the base_net_rate (Currency) field in DocType 'Sales Invoice Item' Label of the base_net_rate (Currency) field in DocType 'Purchase Order 
en: Net Rate (Company Currency)
hr_HR: Neto Cijena (Valuta Tvrtke)

note: Label of the base_net_total (Currency) field in DocType 'POS Invoice' Label of the base_net_total (Currency) field in DocType 'Purchase Invoice' Label of the base_net_total (Currency) field in DocType 'Sales Invoice' Label of the base_net_total (Currency) field in DocType 'Purchase Order' Label of t
en: Net Total (Company Currency)
hr_HR: Neto Ukupno (Valuta Tvrtke)

en: New Company
hr_HR: Nova Tvrtka

en: No Customer found for Inter Company Transactions which represents company {0}
hr_HR: Nije pronađen Klijent za Transakcije Inter Tvrtke koji predstavlja Tvrtku {0}

en: No Selection
hr_HR: Bez Odabira

en: No Supplier found for Inter Company Transactions which represents company {0}
hr_HR: Nije pronađen Dobavljač za Transakcije Inter Tvrtke koji predstavlja tvrtku {0}

en: No {0} Accounts found for this company.
hr_HR: Nisu pronađeni {0} računi za ovu tvrtku.

en: No {0} found for Inter Company Transactions.
hr_HR: Nije pronađen {0} za Transakcije među Tvrtkama.

note: Label of the base_operating_cost (Currency) field in DocType 'BOM'
en: Operating Cost (Company Currency)
hr_HR: Operativni Trošak (Valuta Tvrtke)

note: Label of the base_operating_cost (Currency) field in DocType 'BOM Operation'
en: Operating Cost(Company Currency)
hr_HR: Operativni Trošak (Valuta Tvrtke)

note: Label of the base_opportunity_amount (Currency) field in DocType 'Opportunity'
en: Opportunity Amount (Company Currency)
hr_HR: Iznos Prilike (Valuta Tvrtke)

en: Optional. Sets company's default currency, if not specified.
hr_HR: Opcija. Postavlja standard valutu tvrtke, ako nije navedena.

note: Label of the base_outstanding (Currency) field in DocType 'Payment Schedule'
en: Outstanding (Company Currency)
hr_HR: Nepodmireno (Valuta Tvrtke)

en: POS Closed
hr_HR: Kasa Zatvorena

en: POS Profile {} does not belongs to company {}
hr_HR: Kasa Profil {} ne pripada tvrtki {}

en: POS has been closed at {0}. Please refresh the page.
hr_HR: Kasa je zatvorena u {0}. Osvježi Stranicu.

note: Label of the base_paid_amount (Currency) field in DocType 'Payment Entry' Label of the base_paid_amount (Currency) field in DocType 'Payment Schedule' Label of the base_paid_amount (Currency) field in DocType 'POS Invoice' Label of the base_paid_amount (Currency) field in DocType 'Purchase Invoice' 
en: Paid Amount (Company Currency)
hr_HR: Plaćeni Iznos (Valuta Tvrtke)

note: Label of the base_paid_amount_after_tax (Currency) field in DocType 'Payment Entry'
en: Paid Amount After Tax (Company Currency)
hr_HR: Plaćeni Iznos nakon Oporezivanja (Valuta Tvrtke)

note: Label of the parent_company (Link) field in DocType 'Company'
en: Parent Company
hr_HR: Matična Tvrtka

en: Parent Company must be a group company
hr_HR: Matična Tvrtka mora biti tvrtka grupe

note: Label of the base_payment_amount (Currency) field in DocType 'Payment Schedule'
en: Payment Amount (Company Currency)
hr_HR: Iznos Plaćanja (Valuta Tvrtke)

en: Payment Status
hr_HR: Status Plaćanja

en: Perpetual inventory required for the company {0} to view this report.
hr_HR: Stalni Inventar Zaliha je obavezan za tvrtku {0} da vidi ovaj izvještaj.

en: Please Select a Company
hr_HR: Odaberi Tvrtku

en: Please Select a Company.
hr_HR: Odaberi Tvrtku.

en: Please add the account to root level Company - {0}
hr_HR: Dodaj Račun Matičnoj Tvrtki - {0}

en: Please add the account to root level Company - {}
hr_HR: Dodaj Račun Matičnoj Tvrtki - {}

en: Please convert the parent account in corresponding child company to a group account.
hr_HR: Pretvori nadređeni račun u odgovarajućoj podređenoj tvrtki u grupni račun.

en: Please enter company first
hr_HR: Odaberi Tvrtku

en: Please enter company name first
hr_HR: Unesi naziv tvrtke

en: Please enter default currency in Company Master
hr_HR: Unesi Standard Valutu u Postavkama Tvrtke

en: Please enter the company name to confirm
hr_HR: Unesi Naziv Tvrtke za potvrdu

en: Please import accounts against parent company or enable {} in company master.
hr_HR: Uvezi račune naspram matične tvrtke ili omogući {} u Postavkama Tvrtke.

en: Please make sure you really want to delete all the transactions for this company. Your master data will remain as it is. This action cannot be undone.
hr_HR: Da li zaista želiš izbrisati sve transakcije za ovu tvrtku. Vaši glavni podaci će ostati onakvi kakvi jesu. Ova radnja se ne može poništiti.

en: Please mention '{0}' in Company: {1}
hr_HR: Navedi '{0}' u Tvrtki: {1}

en: Please select BOM in BOM field for Item {item_code}.
hr_HR: Odaberi Listu Materijala u Listi Materijala polja za Artikal {item_code}.

en: Please select Company
hr_HR: Odaberi Tvrtku

en: Please select Company first
hr_HR: Odaberi Tvrtku

en: Please select Existing Company for creating Chart of Accounts
hr_HR: Odaberi Postojeću Tvrtku za izradu Kontnog Plana

en: Please select Unrealized Profit / Loss account or add default Unrealized Profit / Loss account account for company {0}
hr_HR: Odaberi Račun Nerealiziranog Rezultata ili postavi Standard Račun Nerealiziranog Rezultata za tvrtku {0}

en: Please select a Company
hr_HR: Odaberi Tvrtku

en: Please select a Company first.
hr_HR: Odaberi Tvrtku.

en: Please select the Company
hr_HR: Odaberi Tvrtku

en: Please set 'Asset Depreciation Cost Center' in Company {0}
hr_HR: Postavi 'Centar Troškova Amortizacije Imovine' u tvrtki {0}

en: Please set 'Gain/Loss Account on Asset Disposal' in Company {0}
hr_HR: Postavi 'Račun Rezultata Prilikom Odlaganja Imovine' u Tvrtki {0}

en: Please set '{0}' in Company: {1}
hr_HR: Postavi '{0}' u Tvrtki: {1}

en: Please set Company
hr_HR: Postavi Tvrtku

en: Please set Depreciation related Accounts in Asset Category {0} or Company {1}
hr_HR: Postavi račune koji se odnose na Amortizaciju u Kategoriji Imovine {0} ili Tvrtke {1}

en: Please set Vat Accounts for Company: "{0}" in UAE VAT Settings
hr_HR: Postavi PDV Račune za Tvrtku: "{0}" u postavkama PDV-a UAE

en: Please set a Company
hr_HR: Postavi Tvrtku

en: Please set a Cost Center for the Asset or set an Asset Depreciation Cost Center for the Company {}
hr_HR: Postavi Centar Troškova za Imovinu ili postavite Centar Troškova Amortizacije za tvrtku {}

en: Please set a default Holiday List for Company {0}
hr_HR: Postavi standard Listu Praznika za Tvrtku {0}

en: Please set a default Holiday List for Employee {0} or Company {1}
hr_HR: Postavi standard Listu Praznika za Personal {0} ili Tvrtku {1}

en: Please set an Address on the Company '%s'
hr_HR: Postavi Adresu Tvrtke '%s'

en: Please set default Exchange Gain/Loss Account in Company {}
hr_HR: Postavi Standard Račun Rezultata u Tvrtki {}

en: Please set default Expense Account in Company {0}
hr_HR: Postavi Standard Račun Troškova u Tvrtki {0}

en: Please set default cost of goods sold account in company {0} for booking rounding gain and loss during stock transfer
hr_HR: Postavi standardni račun troška prodanog proizvoda u tvrtki {0} za zaokruživanje knjiženja rezultata tokom prijenosa zaliha

en: Please set default {0} in Company {1}
hr_HR: Postavi Standard {0} u Tvrtki {1}

en: Please set the Default Cost Center in {0} company.
hr_HR: Postavi Standard Centar Troškova u {0} tvrtki.

en: Please set the Target Warehouse in the Job Card
hr_HR: Postavi Ciljno Skladište na Radnoj Kartici

en: Please set the WIP Warehouse in the Job Card
hr_HR: Postavi Skladište Obade na Radnoj Kartici

en: Please set the cost center field in {0} or setup a default Cost Center for the Company.
hr_HR: Postavi Centra Troškova u polje {0} ili postavi Standard Centar Troškova za tvrtku.

en: Please set {0} in Company {1} to account for Exchange Gain / Loss
hr_HR: Postavi {0} u Tvrtku {1} kako biste knjižili rezultat tečaja

en: Please setup and enable a group account with the Account Type - {0} for the company {1}
hr_HR: Podesi i omogući grupni račun sa Kontnom Klasom - {0} za Tvrtku {1}

en: Please specify Company
hr_HR: Navedi Tvrtku

en: Please specify Company to proceed
hr_HR: Navedi Tvrtku za nastavak

note: Label of the base_price_list_rate (Currency) field in DocType 'POS Invoice Item' Label of the base_price_list_rate (Currency) field in DocType 'Purchase Invoice Item' Label of the base_price_list_rate (Currency) field in DocType 'Sales Invoice Order Item' Label of the base_price_list_rate (Currency)
en: Price List Rate (Company Currency)
hr_HR: Cijena Cijenovnika (Valuta Tvrtku)

en: Process Loss Quantity
hr_HR: Količinski Gubitak Procesa

note: Description of the 'Company Email' (Data) field in DocType 'Employee'
en: Provide Email Address registered in company
hr_HR: Navedi adresu e-pošte registriranu u tvrtki

en: Purchase Order Amount(Company Currency)
hr_HR: Iznos Kupovnog Naloga (Valuta Tvrtke)

note: Label of the company_total_stock (Float) field in DocType 'Sales Invoice Item' Label of the company_total_stock (Float) field in DocType 'Quotation Item' Label of the company_total_stock (Float) field in DocType 'Sales Order Item' Label of the company_total_stock (Float) field in DocType 'Delivery N
en: Qty (Company)
hr_HR: Količina (Tvrtka)

note: Label of the base_rate (Currency) field in DocType 'POS Invoice Item' Label of the base_rate (Currency) field in DocType 'Purchase Invoice Item' Label of the base_rate (Currency) field in DocType 'Sales Invoice Item' Label of the base_rate (Currency) field in DocType 'Purchase Order Item' Label of t
en: Rate (Company Currency)
hr_HR: Cijena (Valuta Tvrtke)

note: Label of the base_rate_with_margin (Currency) field in DocType 'POS Invoice Item' Label of the base_rate_with_margin (Currency) field in DocType 'Purchase Invoice Item' Label of the base_rate_with_margin (Currency) field in DocType 'Sales Order Item' Label of the base_rate_with_margin (Currency) fie
en: Rate With Margin (Company Currency)
hr_HR: Cijena s Maržom (Valuta Tvrtke)

note: Description of the 'Price List Exchange Rate' (Float) field in DocType 'Quotation' 'Sales Order' 'Delivery Note'
en: Rate at which Price list currency is converted to company's base currency
hr_HR: Stopa po kojoj se Valuta Cijenovnika pretvara u osnovnu valutu tvrtke

note: Description of the 'Exchange Rate' (Float) field in DocType 'Quotation' Description of the 'Exchange Rate' (Float) field in DocType 'Sales Order' Description of the 'Exchange Rate' (Float) field in DocType 'Delivery Note'
en: Rate at which customer's currency is converted to company's base currency
hr_HR: Stopa po kojoj se Valuta Klijenta pretvara u osnovnu valutu tvrtke

note: Description of the 'Exchange Rate' (Float) field in DocType 'Purchase Receipt'
en: Rate at which supplier's currency is converted to company's base currency
hr_HR: Stopa po kojoj se Valuta Dobavljača pretvara u osnovnu valutu tvrtke

note: Label of the base_raw_material_cost (Currency) field in DocType 'BOM'
en: Raw Material Cost (Company Currency)
hr_HR: Cijena Sirovina (valuta tvrtke)

en: Receivable/Payable Account: {0} doesn't belong to company {1}
hr_HR: Račun Potraživanja/ Plaćanja: {0} ne pripada tvrtki {1}

note: Label of the base_received_amount (Currency) field in DocType 'Payment Entry'
en: Received Amount (Company Currency)
hr_HR: Primljeni Iznos (Valuta Tvrtke)

note: Label of the base_received_amount_after_tax (Currency) field in DocType 'Payment Entry'
en: Received Amount After Tax (Company Currency)
hr_HR: Primljeni iznos nakon Pdv-a (Valuta Tvrtke)

note: Label of the recreate_stock_ledgers (Check) field in DocType 'Repost Item Valuation'
en: Recreate Stock Ledgers
hr_HR: Ponovno kreiraj Registar Zaliha

en: Renaming it is only allowed via parent company {0}, to avoid mismatch.
hr_HR: Preimenovanje je dozvoljeno samo preko nadređene tvrtke {0}, kako bi se izbjegla nepodudaranje.

note: Label of the represents_company (Link) field in DocType 'Purchase Invoice' Label of the represents_company (Link) field in DocType 'Sales Invoice' Label of the represents_company (Link) field in DocType 'Purchase Order' Label of the represents_company (Link) field in DocType 'Supplier' Label of the 
en: Represents Company
hr_HR: Interna Tvrtka

note: Label of the reset_company_default_values (Check) field in DocType 'Transaction Deletion Record'
en: Reset Company Default Values
hr_HR: Poništi Standard Vrijednosti Tvrtke

en: Root Company
hr_HR: Matična Tvrtka

note: Label of the base_rounded_total (Currency) field in DocType 'POS Invoice' Label of the base_rounded_total (Currency) field in DocType 'Purchase Invoice' Label of the base_rounded_total (Currency) field in DocType 'Sales Invoice' Label of the base_rounded_total (Currency) field in DocType 'Purchase O
en: Rounded Total (Company Currency)
hr_HR: Ukupno Zaokruženo (Valuta Tvrtke)

note: Label of the base_rounding_adjustment (Currency) field in DocType 'Supplier Quotation'
en: Rounding Adjustment (Company Currency
hr_HR: Podešavanje Zaokruživanja (Valuta Tvrtke)

note: Label of the base_rounding_adjustment (Currency) field in DocType 'POS Invoice' Label of the base_rounding_adjustment (Currency) field in DocType 'Purchase Label of the base_rounding_adjustment (Currency) field in DocType 'Sales Order' Label of the base_rounding_adjustment (Currency) field in DocTyp
en: Rounding Adjustment (Company Currency)
hr_HR: Podešavanje Zaokruživanja (Valuta Tvrtke)

en: Row #{0}: Account {1} does not belong to company {2}
hr_HR: Red #{0}: Račun {1} ne pripada tvrtki {2}

en: Row #{0}: Consumed Asset {1} does not belong to company {2}
hr_HR: Red #{0}: Potrošena Imovina {1} ne pripada tvrtki {2}

en: Row #{0}: Cost Center {1} does not belong to company {2}
hr_HR: Red #{0}: Centar Troškova {1} ne pripada tvrtki {2}

en: Row #{0}: Depreciation Start Date is required
hr_HR: Red #{0}: Početni Datum Amortizacije je obavezan

en: Row #{0}: Please update deferred revenue/expense account in item row or default account in company master
hr_HR: Red #{0}: Ažuriraj račun odloženih prihoda/troškova u redu artikla ili sttandard račun u postavkama tvrtke

en: Row #{0}: Total Number of Depreciations cannot be less than or equal to Opening Number of Booked Depreciations
hr_HR: Red #{0}: Ukupan broj amortizacija ne može biti manji ili jednak početnom broju knjiženih amortizacija

en: Row #{idx}: Cannot select Supplier Warehouse while suppling raw materials to subcontractor.
hr_HR: Red #{idx}: Ne može se odabrati Skladište Dobavljača dok isporučuje sirovine podizvođaču.

en: Row #{idx}: Item rate has been updated as per valuation rate since its an internal stock transfer.
hr_HR: Red #{idx}: Cijena artikla je ažurirana prema stopi vrednovanja zato što je ovo interni prijenos zaliha.

en: Row #{idx}: Received Qty must be equal to Accepted + Rejected Qty for Item {item_code}.
hr_HR: Red #{idx}: Primljena količina mora biti jednaka Prihvaćenoj + Odbijenoj količini za Artikal {item_code}.

en: Row #{idx}: {field_label} can not be negative for item {item_code}.
hr_HR: Red #{idx}: {field_label} ne može biti negativan za artikal {item_code}.

en: Row #{}: Currency of {} - {} doesn't matches company currency.
hr_HR: Red #{}: Valuta {} - {} ne odgovara valuti tvrtke.

en: Row #{}: {} {} doesn't belong to Company {}. Please select valid {}.
hr_HR: Red #{}: {} {} ne pripada tvrtki {}. Odaberi važeći {}.

en: Row No {0}: Warehouse is required. Please set a Default Warehouse for Item {1} and Company {2}
hr_HR: Red br {0}: Skladište je obezno. Postavite standard skladište za artikal {1} i tvrtku {2}

en: Row {0}: Cost Center {1} does not belong to Company {2}
hr_HR: Red {0}: Centar Troškova {1} ne pripada tvrtki {2}

en: Row {0}: The {3} Account {1} does not belong to the company {2}
hr_HR: Red {0}: {3} Račun {1} ne pripada tvrtki {2}

note: Label of the sales_update_frequency (Select) field in DocType 'Selling Settings'
en: Sales Update Frequency in Company and Project
hr_HR: Učestalost Ažuriranja Prodaje u Tvrtki i Projektu

en: Same Company is entered more than once
hr_HR: Ista tvrtka se upisuje više puta

en: Scheduling...
hr_HR: Raspored...

note: Label of the base_scrap_material_cost (Currency) field in DocType 'BOM'
en: Scrap Material Cost(Company Currency)
hr_HR: Trošak Otpadnog Materijala (Valuta Tvrtke)

en: Select Company
hr_HR: Odaberi Tvrtku

en: Select a Company
hr_HR: Odaberi Tvrtku

en: Select a Company this Employee belongs to.
hr_HR: Navedi Tvrtku kojoj ovaj personal pripada.

en: Select a company
hr_HR: Odaberi Tvrtku

note: Description of the 'Parent Sales Person' (Link) field in DocType 'Sales Person'
en: Select company name first.
hr_HR: Odaberi Naziv Tvrtke.

en: Select the Item to be manufactured. The Item name, UoM, Company, and Currency will be fetched automatically.
hr_HR: Odaber Artikal za Proizvodnju. Naziv Artikla, Jedinica, Tvrtka i Valuta će se automatski preuzeti.

en: Serial numbers unavailable for Item {0} under warehouse {1}. Please try changing warehouse.
hr_HR: Serijski brojevi nedostupni za artikal {0} u skladištu {1}. Pokušaj promijeniti skladište.

en: Set this if the customer is a Public Administration company.
hr_HR: Podesi ovo ako je korisnik tvrtke iz Javne Uprave.

en: Set {0} in asset category {1} for company {2}
hr_HR: Postavi {0} u kategoriju imovine {1} za tvrtku {2}

en: Set {0} in asset category {1} or company {2}
hr_HR: Postavi {0} u kategoriju imovine {1} ili tvrtku {2}

en: Set {0} in company {1}
hr_HR: Postavi {0} u tvrtki {1}

note: Description of the 'Is Company Account' (Check) field in DocType 'Bank Account'
en: Setting the account as a Company Account is necessary for Bank Reconciliation
hr_HR: Postavljanje računa kao Računa Tvrtke je neophodno za Bankovno Usaglašavanje

en: Setting up company
hr_HR: Postavljanje Tvrtke

note: Label of the signed_by_company (Link) field in DocType 'Contract'
en: Signed By (Company)
hr_HR: Potpis (Tvrtka)

en: Skipping Tax Withholding Category {0} as there is no associated account set for Company {1} in it.
hr_HR: Preskoči kategorije poreza po odbitku {0} jer u njoj nema povezanog računa za tvrtku {1}.

en: Sub Total
hr_HR: Podzbroj

note: Label of the subcontracting_conversion_factor (Float) field in DocType 'Subcontracting Order Item'
en: Subcontracting Conversion Factor
hr_HR: Faktor Konverzije Podizvođača

en: Target Asset {0} does not belong to company {1}
hr_HR: Ciljna Imovina {0} ne pripada tvrtki {1}

note: Label of the base_tax_amount_after_discount_amount (Currency) field in DocType 'Sales Taxes and Charges'
en: Tax Amount After Discount Amount (Company Currency)
hr_HR: Iznos Pdv-a nakon Iznosa Popusta (Valuta Tvrtke)

en: Tax Withholding Category {} against Company {} for Customer {} should have Cumulative Threshold value.
hr_HR: Kategorija Odbitka Pdv {} naspram tvrtke {} za klijenta {} treba imati Kumulativnu Vrijednost Praga.

note: Label of the base_taxes_and_charges_added (Currency) field in DocType 'Purchase Invoice' 'Purchase Order' 'Supplier Quotation' 'Purchase Receipt'
en: Taxes and Charges Added (Company Currency)
hr_HR: Dodati PDV i Naknade (Valuta Tvrtke)

note: Label of the base_taxes_and_charges_deducted (Currency) field in DocType 'Purchase Invoice' 'Purchase Order' 'Supplier Quotation' 'Purchase Receipt'
en: Taxes and Charges Deducted (Company Currency)
hr_HR: Odbijeni PDV i Naknade (Valuta Tvrtke)

note: Label of the template_name (Data) field in DocType 'Payment Terms Template' Label of the template (Data) field in DocType 'Quality Feedback Template'
en: Template Name
hr_HR: Naziv Predloška

en: The Loyalty Program isn't valid for the selected company
hr_HR: Program Lojalnosti ne važi za odabranu tvrtku

en: The following batches are expired, please restock them: <br> {0}
hr_HR: Sljedeće šarže su istekle, obnovi zalihe: <br> {0}

en: The selected change account {} doesn't belongs to Company {}.
hr_HR: Odabrani Račun Kusura {} ne pripada Tvrtki {}.

en: The shareholder does not belong to this company
hr_HR: Dioničar ne pripada ovoj tvrtki

en: There can only be 1 Account per Company in {0} {1}
hr_HR: Može postojati samo jedan račun po Tvrtki u {0} {1}

en: To overrule this, enable '{0}' in company {1}
hr_HR: Da poništite ovo, omogućite '{0}' u tvrtki {1}

note: Label of the base_total (Currency) field in DocType 'Advance Taxes and Charges' Label of the base_total (Currency) field in DocType 'POS Invoice' Label of the base_total (Currency) field in DocType 'Purchase Invoice' Label of the base_total (Currency) field in DocType 'Purchase Taxes and Label of th
en: Total (Company Currency)
hr_HR: Ukupno (Valuta Tvrtke)

note: Label of the base_total_allocated_amount (Currency) field in DocType 'Payment Entry'
en: Total Allocated Amount (Company Currency)
hr_HR: Ukupni Dodijeljeni Iznos (Valuta Tvrtke)

note: Label of the base_total_cost (Currency) field in DocType 'BOM'
en: Total Cost (Company Currency)
hr_HR: Ukupni Trošak (Valuta Tvrtke)

note: Label of the base_total_taxes_and_charges (Currency) field in DocType 'Payment Entry' Label of the base_total_taxes_and_charges (Currency) field in DocType 'POS Invoice' 'Purchase Invoice' Label of the base_total_taxes_and_charges (Currency) field in DocType 'Sales 'Purchase Order' 'Supplier Quotati
en: Total Taxes and Charges (Company Currency)
hr_HR: Ukupni PDV i Naknade (Valuta Tvrtke)

en: Transaction Deletion Document: {0} is running for this Company. {1}
hr_HR: Dokument Brisanje Transakcije: {0} u toku za ovu tvrtku. {1}

en: Transactions against the Company already exist! Chart of Accounts can only be imported for a Company with no transactions.
hr_HR: Transakcije naspram Tvrtke već postoje! Kontni Plan se može uvesti samo za kompaniju bez transakcija.

en: UnReconcile Allocations
hr_HR: Poništi Dodjele

note: Description of the 'Unrealized Profit / Loss Account' (Link) field in DocType 'Sales Invoice'
en: Unrealized Profit / Loss account for intra-company transfers
hr_HR: Nerealizovani Račun Rezultata za transfere intra-tvrtke

note: Description of the 'Unrealized Profit / Loss Account' (Link) field in DocType 'Purchase Invoice'
en: Unrealized Profit/Loss account for intra-company transfers
hr_HR: Nerealizovani Račun Rezultata za transfere unutar tvrtke

note: Label of the use_company_roundoff_cost_center (Check) field in DocType 'Purchase Invoice'
en: Use Company Default Round Off Cost Center
hr_HR: Koristi Standard Centar Troškova Zaokruživanja tvrtke

note: Label of the use_company_roundoff_cost_center (Check) field in DocType 'Sales Invoice'
en: Use Company default Cost Center for Round off
hr_HR: Koristi Standard Centar Troškova Zaokruživanja tvrtke

en: Warehouse {0} does not belong to Company {1}.
hr_HR: Skladište {0} ne pripada Tvrtki {1}.

en: Warehouse {0} does not belong to company {1}
hr_HR: Skladište {0} ne pripada Tvrtki {1}

en: Warehouse {0} is not linked to any account, please mention the account in the warehouse record or set default inventory account in company {1}.
hr_HR: Skladište {0} nije povezano ni sa jednim računom, navedi račun u zapisu skladišta ili postavi standard račun zaliha u tvrtki {1}.

note: Option for the 'Billing Interval' (Select) field in DocType 'Subscription Plan' Name of a UOM
en: Week
hr_HR: Tjedan

en: While creating account for Child Company {0}, parent account {1} found as a ledger account.
hr_HR: Prilikom kreiranja računa za podređenu tvrtku {0}, nadređeni račun {1} pronađen je kao Kjigovodstveni Račun.

en: While creating account for Child Company {0}, parent account {1} not found. Please create the parent account in corresponding COA
hr_HR: Prilikom kreiranja naloga za podređenu tvrtku {0}, nadređeni račun {1} nije pronađen. Kreiraj nadređeni račun u odgovarajućem Kontnom Planu

note: Label of the base_write_off_amount (Currency) field in DocType 'POS Invoice' Label of the base_write_off_amount (Currency) field in DocType 'Purchase Invoice' Label of the base_write_off_amount (Currency) field in DocType 'Sales
en: Write Off Amount (Company Currency)
hr_HR: Iznos Otpisa (Valuta Tvrtke)

en: Wrong Company
hr_HR: Pogrešna Tvrtka

en: Year start date or end date is overlapping with {0}. To avoid please set company
hr_HR: Datum početka ili datum završetka godine se preklapa sa {0}. Da biste izbjegli, postavite tvrtku

en: You can also set default CWIP account in Company {}
hr_HR: Također možete postaviti standard Račun Kapitalnog Posla u Toku u tvrtki {}

en: returned
hr_HR: vraćeno

en: sold
hr_HR: prodano

en: {0} Account: {1} ({2}) must be in either customer billing currency: {3} or Company default currency: {4}
hr_HR: {0} Račun: {1} ({2}) mora biti u bilo kojoj valuti fakture klijenta: {3} ili standard valuta tvrtke: {4}

en: {0} currency must be same as company's default currency. Please select another account.
hr_HR: {0} valuta mora biti ista kao standard valuta tvrtke. Odaberi drugi račun.

en: {0} does not belong to Company {1}
hr_HR: {0} ne pripada tvrtki {1}

en: {0} is not a company bank account
hr_HR: {0} nije bankovni račun tvrtke

en: {0} not allowed to transact with {1}. Please change the Company or add the Company in the 'Allowed To Transact With'-Section in the Customer record.
hr_HR: {0} nije dozvoljeno obavljati transakcije sa {1}. Promijeni tvrtku ili dodaj tvrtku u sekciju 'Dozvoljena Transakcija s' u zapisu o klijentima.

en: {0} {1} has accounting entries in currency {2} for company {3}. Please select a receivable or payable account with currency {2}.
hr_HR: {0} {1} ima knjigovodstvene unose u valuti {2} za tvrtku {3}. Odaberi račun potraživanja ili plaćanja sa valutom {2}.

en: {0} {1}: Account {2} does not belong to Company {3}
hr_HR: {0} {1}: Račun {2} ne pripada Tvrtki {3}

en: {0} {1}: Cost Center {2} does not belong to Company {3}
hr_HR: {0} {1}: Centar Troškova {2} ne pripada Tvrtki {3}

en: {0}: {1} does not belong to the Company: {2}
hr_HR: {0}: {1} ne pripada Tvrtki: {2}

en: {doctype} {name} is cancelled or closed.
hr_HR: {doctype} {name} je otkazan ili zatvoren.

en: {} is a child company.
hr_HR: {} je podređena tvrtka.

en: {} {} is not affecting bank account {}
hr_HR: {} {} ne utječe na bankovni račun {}
